Biz Kimiz?

Türkiye’nin en kaliteli Youtube hizmet platformu ile istediğiniz popülerliği kazanmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarından en etkilisi olan Youtube ile geleceğinizi planlıyor ve güzel bir gelecek hazırlıyoruz. Youtube izlenme, Youtube beğeni, Youtube 4000 saat hizmetleri ile Youtube hesabınızı istediğiniz profile çıkarıyoruz. Bunların yanı sıra İnstagram hesaplarınızda da dilediğiniz etkiye sahip olacağınız bir ortam oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Hesabı Çalışmalarımız

Youtube da ilk olarak mevcut kitleniz için analiz çalışması yapıyoruz. Bu işlemin sonrasında sizi yönlendirmek için yeni kitlelere ulaşarak sayfanızda gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Bu aşamada işimizi garantiye almak adına istatiksel olarak net çalışmalar yapıyor ve düzenlemeler gerçekleştiriyoruz. Gerekli veri toplama ve araştırma yapma aşamasından sonra ise elimizdeki dokümanları sizinle paylaşıyoruz. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak en sağlıklı kararın alınmasını sağlıyoruz.

Markalaşma Yolunda En Doğru Adım

Youtube hesabınız bir işletme olarak görüldüğünde bu işletmenin doğru pazarlanması oldukça önemlidir. Bu pazarlamada hedef kitle ihtiyacı ise mutlaka bulunmaktadır. Bu aşamada biz hedef kitleniz için en doğru şekilde yönlendirme gerçekleştiriyoruz.

Yüksek dönüşüm potansiyelinizi ortaya çıkarıyoruz ve profilinizi herkese hitap edecek hale getiriyoruz. Bu aşamada sizin için herkes potansiyel müşteriye dönüşüyor. Bu işlemleri alanında uzman ekiplerimiz ile en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz.

Youtube ve diğer hesaplarınız adına tüm geleceğin hesaplamasını gerçekleştiriyoruz. Gerekli hesaplamaları yaptıktan sonra ise sizin için nokta atışı işlemler gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya günümüzde en etkili reklam ve iletişim araçlarından birisidir. Bu aşamada platformun doğru kullanımı istediğiniz kitlenin fazlasını getirecektir.

Fakat iyi bir analiz ve reklam çalışması olmadan bu durumun gerçekleşmesi bir hayli zor olmaktadır. Bu aşamada sizinle sağlıklı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Sizin için en uygun çalışma şeklini ortaya çıkarıyoruz.

En Beğenilen Paketlerimiz

Müşterilerimiz tarafından en beğenilen paketlerimizden birisi Youtube abone paketidir. Bu paket içinde bulunan başlıklar sizin için doğru hedef kitlenin oluşmasını sağlayacaktır.

Paket içeriğinde;

  • 10000 Türk izlenme
  • 1000 Türk Abone
  • İzleyicilerin yüzde yüz gerçek ve Türk olması
  • Yüzde yüz garantili sayı, azalma riski bulunmaz
  • Hediye olarak ekstra %10 – 20 gönderim yapılmaktadır.

Paketin içinde yer alan her başlık hesabınızın biraz daha ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Sosyal medyada marka haline gelmeniz ya da markanızı pazarlamanız adına bu aşama oldukça önemlidir. Paket için en uygun fiyatlar ile verilen hizmet sizin ve hesabınızın geleceğini oluşturmaktadır.

İşlem Basamaklarımızın Hepsi

Basit bir izleyici ya da beğeni kazandırma hizmeti vermeyen markamız sizin için işin mutfağında ayrıntılı bir çalışma yapmaktadır. Bu aşamada ilk olarak hesap analizi yapılarak hesabınızda bulunan gönderiler, beğeniler ve aboneler ayrıntılı olarak incelenmektedir. Bu aşamada sizin için gerekli olan hedef kitle profili oluşturulmaktadır. Hedef kitleniz en iyi şekilde analiz edilerek size dönüşümü sağlanmaktadır.

Karar aşamasında toplanan tüm veriler toplanarak sizin için en uygun kitlenin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Ekstra beğeniler, izleyiciler ya da aboneler ile istediğiniz hesap kitlesinin hesabında bulunması sağlanmaktadır. Bu aşamada sizden de gerekli bilgi ve destekler alınmaktadır. Ayrıca bu bilgiler ışığında sizin onayınız ile kararlar verilmektedir. Böylece kurumsal anlamda ve bireysel anlamda en sağlıklı çalışma şekli oluşmaktadır.

Sonuç olarak yapılan tüm çalışmalardan sonra gerekli takipçi ve beğeniler hesabınızın potansiyelini oluşturmaktadır. Bu aşamadan sonra sürekli takipler gerçekleşerek istediğiniz noktaya gelip gelmediğini kontrol edilmektedir. Kısa sürede tamamlanan tüm işlemlerin sürekliliği ise garantili şekilde sunulmaktadır. Gerçek beğeniler ve gerçek takipçiler ile hesabınızın güvenilirliği ta anlamıyla oluşmaktadır.