YouTube beğeni satın al Servisimiz ile videolarınızın etkileşimini artırarak YouTube arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabiliriz.

Yeni yayınlanan youtube videoları için beğeni satın alarak videolarınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak istiyorsanız doğru sayfadasınız.

 

YouTube Beğeni Satın Al Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

 

YouTube beğeni satın almak istemeniz için en olası nedenleri sıralamaya çalıştık. Bu hizmetin hem kanalınız için hem de videolarınız özelinde sağlayacağı faydalar saymakla bitmez. Burada sadece bir kaç tanesine değiniyoruz.

 

● Videolarınızın etkileşim kazanmasını ve organik olarak daha çok ziyaretçi kazanmasını sağlar.

● Videolarınızın otoriter görünmesine yardımcı olur böylece insanlar video içeriğinin güçlü olduğunu düşünür.

● Kimse, sıfır beğenisi olan bir videoyu ilk beğenen kişi olmak istemez ama videonun 2-3K beğenisi varsa insanların beğenmesi ve sosyal medyada paylaşması çok daha kolay olacaktır.

● Beğeni sayısı yüksek olan videolar, önerilen YouTube videoları kısmında daha sık görünecektir.

● Ayrıca insanlar kanal sayfanızı ziyaret edederek diğer video içeriklerinize de göz atabilirler böylece bir kaç farklı şekilde youtube beğeni satın almanın faydasını görmüş olursunuz.

 

YouTube Beğeni Satın Almanın Videolarınız Üzerinden Para Kazanmadaki Rolü Nedir?

 

Aslına bakarsanız youtube beğeni satın al hizmeti doğrudan size para kazandırmaz.

Fakat, videolarınız hızlı bir şekilde etkileşim almaya başladığında yani beğeni ve yorum sayısı kademeli olarak arttığında anasayfada, yan tarafta veya video bitiş ekranlarından sonra videolarınız ön plana çıkarılabilir.

Buna videonuzun trend olması da diyoruz. Bunun en büyük getirisi kanal abone sayısının ve bilinirliğinin artması dolayısıyla hem mevcut videodan hem de diğer yükleyeceğiniz videolardan maksimum kazanç ve dönüşümü elde etmenize yardımcı olmasıdır.

Unutmayın..

YouTube da sonuçta bir sosyal medya platformu olarak düşünülebilir.

İnsanlar sadece güzel içerikli videoları beğenmek isterler ve bu yüzden like butonuna basarlar.

Hizmetimizi satın aldığınızda video içeriğiniz güzel olsun ya da olmasın beğenileriniz gelecektir. Fakat sonrası için yakaladığınız sıralama ve etkileşimin devamı açısından youtube beğeni satın almadan önce güzel video içerikleri hazırlarsanız hem videolarınız hem de kanalınız kısa sürede başarılı olma şansı yakalayacaktır.

 

Siteniz Üzerinden Nasıl YouTube Beğeni Hizmeti Satın Alabilirim?

 

YouTube beğeni satın almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

 

1. YouTube kanalınızdan beğeni / favori göndereceğiniz videoyu belirleyin.

2. Videonuzun URL sini kopyalayın çünkü siparişiniz esnasında lazım olacak.

3. Yukarıdan sizin için en uygun olan YouTube Beğeni paketini seçerek satın al düğmesine basın.

4. Kopyaladığınız video URL sini ilgili kutucuğa yapıştırın ve devam et butonuna tıklayın.

5. Eposta adresinizi, telefon numaranızı ve Ad Soyad bilgilerini girerek ödeme adımına ilerleyin.

6. Sizin için en uygun olan ödeme yöntemini seçerek siparişinizi tamamlayın. Bu aşamadan sonra tüm iş bizde. Merak etmeyin siparişinizi derhal işleme alıyor ve servis yoğunluğuna göre 5dk - 12 saat aralığında işleminizi başlatıyoruz.

 

Bu Hizmet ile Birlikte Satın Alınmasını Önerdiğimiz Diğer Hizmetler

 

1. YouTube Abone Satın Al : Eğer kanalınızın hızla büyümesini, geniş kitlelere ulaşmasını ve bunun çok kısa bir sürede gerçekleşmesini istiyorsanız youtube abonelik paketlerimizi öneririz. Sağladığımız hizmet %100 memnuniyet garantili gerçek Türk kitleden oluşmaktadır.

2. YouTube İzlenme Satın Al: YouTube izlenme satın alarak videolarınızın toplam izlenme sayısını artırabilirsiniz. Bunun en büyük katkısı , beğeni sayısı artışıyla paralel olmak kaydıyla (yani orantılı olmasına dikkat etmeniz şartıyla) videolarınızın etkileşim skorunu kısa sürede artırmaktır. Böylece arama sonuçlarında videolarınız kısa sürede üst sıralarda çıkmaya başlayacaktır.

 

YouTube Beğeni Satın Al Servisi Sık Sorulan Sorular

 

YouTube Video Beğeni Satın Aldım Diyelim, Bu Beğeniler Gerçek midir?

- Evet video beğenilerimiz %100 gerçek Türk aboneler tarafından gerçekleştirilir.

 

YouTube beğeni paketlerinizin yanında hediyeniz var mıdır?

- YouTube Marketim olarak beğeni paketlerimiz %20 bonus ile gelmektedir yani 1000 beğeni satın alırsanız 1200 beğeni göndeririz. 10000 beğeni satın alırsanız 2000 beğeni göndeririz.

 

Beğeni Gönderimi Ne Zaman Başlar?

- Beğenilerin videonuza gönderimi 5dk ile 12 saat arasında başlamaktadır. Başlama süreci servis yoğunluğuna göre size en kaliteli beğenilerin gönderilmesi amacıyla bu zaman aralığında değişkenlik göstermektedir.

 

Bu hizmetiniz için şifre bilgisi göndermem gerekiyor mu?

- Hayır. Hizmetimizden yararlanmak için şifrenizi istemiyoruz. Yapmanız gereken sadece video linkinizi ve iletişim bilgileriniz paylaşmak. Gerisini biz hallediyoruz.

 

Siparişim ne kadar sürede tamamlanır?

- Satın aldığınız beğeni paketinin boyutuna göre siparişiniz bir kaç saat içinde ya da artan doğal hız ile günlere bölünmek suretiyle videonuza gönderilebilir. Daha detaylı bilgi almak için destek kısmından bize yazmanızı öneriyoruz.

 

YouTube Beğenisi satın alırken hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim, bu ödeme yöntemleri güvenilir midir?

- Sitemiz üzerinden alacağınız tüm abone / beğeni / izlenme paketlerinde havale ile ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer ödeme konusunda aklınıza takılan bir nokta varsa bize yazın. Ayrıca yaptığımız işlemlerin faturalı olduğunu ve kredi kartı bilgilerinin asla sitemizde tutulmadığını da belirtmek isteriz.

 

YouTube Beğeni Satın Al

 

Satın alacağım beğenilerin düşme ihtimali var mıdır?

- Hizmetlerimizin tamamı garantilidir. Genelde düşme ya da silinme olmaz ama her ihtimale karşı %20 oranında hediye ilave ederek olası düşüşe karşı peşin telafi sağlıyoruz. Bunun dışında eğer destekten bize yazarsanız her hangi bir sorunda müşteri memnuniyeti çerçevesinde telafi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.