YouTube izlenme satın al servisi , YouTube kanalınızdaki videoların kısa sürede öne çıkmasını sağlamak için sunduğumuz çok özel ve kaliteli bir sosyal medya hizmet türüdür.

 

Neden YouTube İzlenme Satın Al Hizmetinizden Yararlanmalıyım?

 

Bildiğiniz gibi YouTube dünyanın en büyük ikinci arama motoru konumunda. Özellikle video içerik söz konusu olduğunda aklımıza ilk gelen platform her zaman YouTube olmuştur.

Peki burada kanal açarak video yayınlamakla iş bitiyor mu?

Yani hemen videolarımız izleme alıyor mu?

Ne yazık ki hayır..

Kanalınız yeni açıldığında henüz bilinirliği olmadığından videolarınız yeteri kadar izlenme almadığından sıralamalarda görünmeyecektir.

Bu problemin çözümü youtube izlenme satın al servisidir. YouTube arama sonuçlarında ön plana çıkarmak istediğiniz videonuz için izlenme satın aldığında , organik izlenme edinmek için videolarınızı daha geniş bir kitleye ulaştırmış olursunuz.

 

YouTube İzlenme Satın Almanın Faydalarını Özetleyecek Olursak

 

● Videolarınızın arama bölümünde üst sıralara çıkmasını sağlar

● Organik etkileşimi tetikleyerek daha çok beğeni ve yorum getirebilir

● Kanalınızın otoritesinin artmasına yardımcı olur.

● Videolarınızın daha fazla kişi tarafından izlendiğinin görülmesi social proof yani sosyal kanıt sağlayarak sunmuş olduğunuz hizmetin dönüşümünü artırır.

● YouTube kanalınızdan para kazanmanız gerekli minimum şartların sağlanması noktasında fayda sağlar.

 

YouTube Kanalım için Satın Alacağım İzlenme Paketleri Ne Kadar Güvenlidir?

 

YouTube izlenme satın alınması hiç bir şekilde kanalınıza zarar vermez. İzlenmeler tamamen Türk ve aktif kullanıcılar tarafından gerçekleştirildiğinden azalma olması söz konusu değildir.

YouTube izlenme paketleri ile videolarınız güçlenir, görünürlük kazanır ve kanal otorite puanınız hızlı bir şekilde artar.

Dolayısıyla zarar vermek bir yana, aksine kanalınız için en faydalı hizmetlerimizden biridir YouTube izlenme satın alma paketleri.

 

YouTube İzlenme Satın Al Hizmeti ile Birlikte Satın Almanızı Önerdiğimiz Diğer Hizmetler

 

Videolarınızın izlenme sayısını artırmanın yanında beğeni ve kanal abone sayısını da artırmak hizmetten alacağınız verimi kat kat artıracaktır.

Bu nedenle size özellikle tavsiye edeceğimiz 2 hizmetimiz daha var

1. YouTube Abone Satın Al servisimiz: Kanalınızın abone sayısını hızlı bir şekilde artırmak için YouTube abonelik paketlerimize göz atmanızı öneririz.

2. YouTube Beğeni Satın Al hizmetimiz: Videolarınızın etkileşim oranının yüksek olması ve özellikle satın aldığınız izlenme sayısı ile orantılı olması çok daha doğal bir video etkileşim profili sağlayacaktır.

 

YouTube Görünürlüğünün Artması için YouTube Video İzlenme Satın Almanın Etkisi

 

YouTube sıralama algoritması daha çok izlenen videoları öne çıkaracak şekilde geliştirilmiştir.

Videonuzu ilk yayınlandığında eğer kanalınızın yeteri kadar organik abonesi yoksa yeterli izlenme sayısına ulaşamaz hatta hiç izlenmeyebilir de.

Hiç kimsenin izlemediği bir videonun etkileşimi de doğal olarak olmayacaktır. Bu nedenle YouTube, video içeriğinizin kaliteli olup olmadığını da değerlendiremeyeceğinden organik izlenme almanız imkansızdır.

Böyle bir durumda çözüm olarak sitemizde yer alan izlenme paketleri devreye girer. İhtiyacınıza en uygun izlenme paketini satın alarak en azından bir başlangıç yapmış olursunuz.

Burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus var, izlenme sayısı ile etkileşim de orantılı olarak artmalıdır.

Yani 100.000 youtube izlenme satın aldığınızda tavsiyemiz en azından videoya 2-3 bin beğeni paketi ve 50-100 dislike satın alarak doğal bir görünüm sağlamanızdır.

Eğer bu şekilde yaparsanız emin olun video çok kısa sürede üst sıralara çıkarak zaten hak ettiği organik etkileşimi alacaktır.

 

YouTube İzlenme Satın Almak için Hangi Adımları İzlemem Gerekiyor?

 

1. Öncelikle izlenme satın alacağınız YouTube videonuzu belirleyiniz.

2. Videonun URL sini kopyalayın.

3. Bu sayfadan size uygun olan paketi seçin ve satın al düğmesine tıklayın.

4. Açılan sayfada önce URL yi ilgili kutuya yapıştırın.

5. Lütfen URL formatını doğru yazdığınızdan emin olun. Hatalı URL girişleri nedeniyle siparişiniz başlamayabilir.

6. Buraya kadar tamam ise devam et butonuna tıklayın

7. Eposta adresinizi , Telefon numaranızı ve Ad Soyad bilginizi giriniz.

8. Size uygun olan ödeme tercihi ile ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz işleme alınmaktadır.

 

YouTube İzlenme Servisi Hakkında Sık Sorulan Sorular

 

Kullanıcılar gerçek midir?

 

- Evet. Satın almış olduğunuz YouTube izlenme hizmeti dahilindeki tüm kullanıcılarımız %100 Gerçek Türk kullanıcılardır. Hizmetimizin kalitesi de buradan gelmektedir.

 

YouTube izlenme paketleriniz garantili midir?

 

✅ Kesinlikle. Hizmetimiz garantilidir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye çalışıyoruz. İzlenme sayılarında bir düşme olmayacaktır.

✅ YouTube izlenme paketlerimiz %100 Garantili olup Ömür Boyu Hizmet Garantisi vermekteyiz.

✅ Garanti kapsamına tüm youtube izlenme paketlerimiz girmektedir.

✅ Satın aldığınız video izlenme paketleri YouTube Marketim güvencesindedir.

 

 

YouTube İzlenme Satın Al

 

Satın alacağım YouTube video izlenme süreleri ortalama ne kadar?

 

- Ortalama izlenme süresi 5 dakika kadardır. Doğal bir izlenme profili için kimi kullanıcılar 3 dakika kimi 10 dakika kadar videonuzu izler. Böylece videolarınız ve kanalınız için tamamen gerçek bir izlenme profili sağlanmış olur.

 

YouTube Shorts Özelliğini Denediniz mi?

 

- YouTube tanımına göre; YouTube Shorts, tüm kullanıcıların yalnızca akıllı telefonlarını ve YouTube uygulamasındaki Shorts kamerasını kullanarak yeni bir kitleyle bağlantı kurmasını sağlar.

- YouTube'un Shorts oluşturma araçları, çok segmentli kameramızla 60 saniyeye kadar kısa videolar oluşturmayı kolaylaştırır.

-Daha çok TikTok 'a rakip olarak geldiği düşünülen bu özellik aslında aktif kullanıcıları bir araya getirmeyi hedefliyor. Bu sayade platform için etkileşimi maksimum seviyeye ulaştırmak YouTube için ilk hedef,

- YouTube Shorts videolarınıza özel izlenme paketlerimizi incelediniz mi? %100 Kaliteli ve Hızlı teslim edilen shorts izlenme paketlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

- Unutmadan! satın adlığınız tüm shorts izlenme paketlerinde ekstra %15 fazldan gönderim yapılmaktadır.

 

YouTube Kanalınızı Geliştitme (Yeni)

 

Bu bilgiler, kanallarının başarısını bir üst seviyeye taşımak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyen içerik üreticilere yöneliktir. 

Analizleri ayrıntılı olarak inceleyip, aramaların perde arkasındaki bilimsel konuları anlatıyor ve diğer birçok konuya değinerek kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz.

 

Kitlenize Nasıl Erişirsiniz?

 

Yeni videolarınızın neden bu kadar ilgi gördüğünü merak ediyor musunuz? İzleyicilerin videolarınızı nasıl keşfettiğini öğrenmek size yardımcı olacaktır. YouTube'un nasıl önerilerde bulunacağını ve videolarınızın gösterimini hangi faktörler sayesinde etkilediğini şimdi öğrenin!

 

Mevcut Kitleniz ve Algoritmalar

 

Size bir püf noktası: Algoritmalar videolara değil, izleyicilere odaklanır. Bu nedenle, algoritma yerine izleyicilerin dikkatini çekecek içerik ve videolar üretin.

 

Videolar Nasıl Öneriliyor?

 

YouTube kullanıcılarının hangi içerikleri ne kadar süre boyunca izlediği, hangi içerikleri atladığı ve daha bunlara benzer birden fazla faktörü inceler ve takip eder.

 

Bu, YouTube’ un izleyicilerin hangi videoları daha çok sevdiğini anlamasına ve onlara daha sonra hangi içerikleri önerebileceğine mutlaka yardımcı olur.

 

Yayın Planınız Hazır mı?

 

YouTube, videolarınızın uzunluğunu ve ne sıklıkla içerik yayınladığınızı bu ve buna benzer faktörleri inceler ve sizin yayın planınızın bir algoritmasını oluşturur. 

 

Bir ipucu: İzleyicilerin ilgisini çekmek ve eğlenmelerini sağlamak için en iyi uygulamalar, içerik takvimi oluşturmak ve birçok içerikle alakalı ipuçları vermektir.