S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Marketim olarak sanal platformda, Youtube için hizmet satın alabileceğiniz ve güvenle kullanabileceğiniz hizmetleri sizlere sunuyoruz. Youtube mevcut kanalınıza özel geliştirici hizmetlerimiz ile dilediğiniz gibi kullanabilir ve yüksek verim alabilirsiniz.

Youtube Marketim Güvenliği Nasıl Sağlıyor?

Firmamız üzerinden alacağınız hizmetler kurumsal yapı gereği faturalandırılır. SSL şifreleme yöntemi ile gizlilik ilkesi gereği bilgileriniz tarafımızdan korunmaktadır. 3. şahıslar tarafından bilgileriniz kullanılamaz ve ulaşılamaz. Ödeme yöntemlerimiz alternatif olarak; PayTR, kredi kart, EFT, banka kartı ve havale şeklindedir. Kart bilgilerinizin güvenliği alt yapımız tarafından korunur.

Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Satın alma işlemi için sayfamızda dilediğiniz ürünler için detaylı inceleme yapabilir ve sonrasında satın al butonu ile hizmeti satın alabilirsiniz. Adım adım ilerleyerek alışverişinizi tamamladığınızda ödeme sayfasına gelerek, ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. PayTr güvencesi sayesinde mastercard nitelikli kartlar, banka kartı, kredi kartı, ininal kartı gibi kart seçenekleri ile ödemenizi yapabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri dışında ise banka havalesi ya da EFT yöntemi ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi Hizmetler Satın Alınabilir?

Youtube Marketim ’den alacağınız hizmetler; Youtube izlenme, Youtube abone, Youtube beğeni, Youtube izlenme süresi, Youtube canlı yayın, Youtube sosyal paylaşım, Youtube favori, Youtube yorum beğeni gibi sizlere sunduğumuz ve kanalınızı iyileştirici birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetleri seçerken ve kullanırken yapmanız gereken işlemler vardır. Bunlar; satın aldığınız hizmete ait bilgilerinizde Ad ve soyad, e-posta, iletişim bilgileri gibi faturalandırma gibi durumlarda sizlere ulaşılabilmesi için girmeniz gereken bilgilerdir.

Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bazı durumlarda Youtube kanalınızı herkese açık kullanmayabilirsiniz. Abone hizmetimizi satın aldığınızda mutlaka abone sayınızın herkese açık olarak ayarlanması gerekiyor. İzlenme hizmetimiz için; herkese açık olarak ayarlamanız, yerleştirmeye izin ver seçeneğini aktif hale getirmeniz, yaş ve ülke sınırlaması yapmamanız gerekmektedir. Canlı yayın hizmetimizi satın aldığınızda aynı şekilde yaş ve ülke sınırlamasını kaldırmalısınız. Beğeni hizmetimizi aldıysanız like ve dislike butonunun herkese açık olarak ayarlanması gereklidir. Bu ayarları gelişmiş ayarlar bölümünüzden kontrol edebilirsiniz. Aksi halde hizmetimizden verim alamazsınız.

Satın Aldıktan Sonra Ne Yapılmalı?

Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir şifreye gerek duymadan satın alınan hizmete göre kanal ya da video linki girmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir işlem gerektirmeyen hizmetlerimizi satın aldıktan sonra tüm gidişatı Youtube studio beta üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Youtube Reklam Ortaklığı İçin Ne Yapmalıyım?

Öncelikle Youtube reklam ortaklığı konusunda çalışabilmeniz için videolarınız arasında minimum 1 adet 3 saatlik bir video yüklemeniz gerekir. Bunun dışında kanalınızda 4000 saat izlenme süresi kuralını gerçekleştirmiş olmalısınız. Videolarınız için 4000 saat izlenme süresi oldukça fazladır ve uzun süreçler gerekir. İzlenme hizmetimizi satın alarak 4000 saat izlenme oranına kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Youtube İzlenme Siparişim Ne Zaman Tarafıma Ulaşır?

Youtube kanalınızı aktif ettikten sonra bir an önce izlenme oranının yükselmesini istersiniz. Hizmetimizi satın aldıktan sonra, sizlerin bu talebini en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Yüklü alımlarda birkaç gün içerisinde tarafınıza teslim ediyoruz. 50.000 izlenme sayısı altındaki siparişlerinizi ise 24 saat içerisinde tamamlıyoruz.

Kısa sürede izlenme oranınızı yükseltebileceğiniz hizmetimizden alacağınız verim beklediğiniz bu süreye değiyor. İzlenme hizmeti satın aldığınızda bunun herhangi bir sınırlaması olmaz. 100 bin izlenme ve üzeri satın alma işlemleriniz için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Sitede yüklü alımlar yer almamaktadır. İzlenme alımı 100 milyon izlenme sayısına kadar alınabilir.

Abone Hizmeti Satın Aldım Ne Zaman Teslim Edilir?

Abonelik hizmetimizde mevcut tamamlanma süresi otomatik olarak, video izlenme sayısı, paylaşım, beğeni, yorum gibi etkenlere göre her gün 20-50 abone gönderimi yapılarak tamamlanır. Belirli bir tamamlama süresi yoktur. Satın alma işleminizden sonra 1-48 saat arası gönderim işlemi başlar. Önemli olan bu süreçte tüm abonelerin organik görünümü sağlanır. Abone alım sınırlandırması bulunmuyor. İlk abonelik alımında maksimum 1000 abone alınabiliyor. Daha sonra ise tekrar abone alımı yaparak dilediğiniz sayıya ulaşabilirsiniz.

Beğeni Satın Alma Hizmeti Faydalı mı? Alım Sınırlaması Var mı?

Beğeni hizmetimizi satın alarak videolarınıza beğeni kazandırabilirsiniz. Bir sosyal medya ürünü için beğeni oldukça önemlidir. Daha sonra izlemek isteyen kişiye fikir vererek videonuzu izlemesini sağlarsınız. Ön bilgi olarak kişilere videonuzu izlemesi için bir neden sunarsınız. Beğeni satın alma konusunda bir sınırlandırma yoktur. 

20 bin üzeri beğeni hizmeti satın alımlarında yapmanız gereken işlem bizlere ulaşmaktır. Özel ve uygun fiyatlar ile bu talebinizi hızlı olarak yerine getiriyoruz. Beğeni hizmetimizi satın aldıktan sonra geri dönüşümü çok fazla beklemenize gerek yoktur. Yoğunluk dikkate alınarak 10 dakika ile 72 saat içerisinde beğenileriniz tarafınıza ulaşmaktadır.

Hizmetlerin Kalıcılığı Nedir?

Kullanıcı tarafından merak edilen en önemli sorulardan birisi de abonelik konusudur. Videonuza abone hizmeti satın alarak sahip olduğunuz abonelerin, aboneliklerini sonlandırmaları sonucu yaşayacağınız kayıplar için 30 günlük ücretsiz telafi garanti hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda abonelik oranında yaşayacağınız düşüşlerdeki oranın %25 üzeri olması halinde ise ücretsiz gönderi hizmetimiz devreye girer. Hizmetlerimiz satış öncesi, satış ve satış sonrasıdır. Sizlerin memnuniyetini her zaman önemsiyor ve kazanımlarınızdan mutluluk duyuyoruz.

İzlenme Süresini Arttırabileceğim En Hızlı Yöntem Nedir?

İzlenme süresi kanalınız için oldukça önemlidir. Şayet Youtube reklam ortaklığı ile kazanmak istiyorsanız 4000 saat izlenme süresini doldurmanız gerekir. İzlenme sürenizi arttırmanın en kısa yolu izlenme satın almaktır. İzlenme süresini satın aldığınızda bir video izlenmesi halinde 30 sn. ya da 5 dk. süre kazanırsınız. Bu şu anlama geliyor; 1000 izlenme hizmetimizi satın aldığınızda 500-5000 dakika izlenme süresi kazanıyorsunuz. Bir diğer yöntem bahsettiğimiz gibi 4000 izlenme süresi satın almaktır. Böylelikle kısa sürede daha fazla izlenme oranına ulaşıyor ve reklam ortaklığı konusunda çalışma hakkı elde etmiş oluyorsunuz.

Bilgilerim Güvende mi?

Bilgileriniz hizmet satın alma işlemlerinizde özel güvenlik alt yapımız sayesinde korunmaktadır. Sizden istediğimiz bilgilerin doğruluğu, faturalandırma işlemleriniz için önemlidir. Faturanızın size ulaşması adına bilgileriniz önemlidir.

Kurumsal bir yapı ile hizmet veren firmamız, sizlere sunduğumuz fatura sayesinde resmi bir işlem haline gelir ve haklarınız korunur. Hizmetlerimizin organik olmasına özen gösteriyoruz ve kalıcılığını sağlıyoruz. Kısa sürede elde ettiğiniz hiçbir hizmette kayıplar yaşamadan verimli olarak işlerinize devam ediyorsunuz. Videolarınızın içeriği elbette zamanla abone kaybetmemeniz için önemlidir.

Bizler sizlerin emek verdiğiniz videonuzun beğenilmesini, görülmesini, abone kazanmanızı sağlıyoruz. Videonuzun beğenilmesi satın aldığın her abonenin gerçek beğeni ve paylaşımı ile yeni aboneler kazandırır. Sahte bir işleme gerek kalmadan videonuzun kısa sürede birçok kişiye ulaşmasına imkân tanır.

Youtube video yükleyen kullanıcıların yaşadığı en önemli sorun kimsenin videoyu görmemesidir. En önemli aşama bu hususta videonun muhakkak izlenmesidir. İzlendikten sonra nitekim izleyici videonuza hak ettiği değeri verecek ve hızla paylaşacaktır. Biz sizlere bu konuda destek oluyoruz ve videonuz artık kapalı sandıktan çıkıyor.